صفحه اصلی | پرسش و پاسخ | تماس با ما
 
       


1 . امنیت اطلاعات حسابداری برای من خیلی مهم است . چگونه می توانم به سیستم از این لحاظ اعتماد کنم ؟​
در مورد امنیت اطلاعات حسابداری شما 2 مساله وجود دارد :
- اول اینکه اطلاعات حسابداری شما برای مدیر سیستم یا هر شخص دیگری مانند هکرها مورد استفاده قرار نگیرد یا به اصطلاح درز نکند . جواب : امنیت سایت در سطح مطلوبی قرار دارد و احتمال هک شدن آن بسیار پایین است . حال شما این مساله را قبول ندارید و احتمال هک شدن را در نظر می گیرید که حق هم دارید ! در جواب : هنگام ثبت نام در سیستم فقط نام کاربری و ایمیل از شما گرفته می شود و اطلاعات دیگری از شما گرفته نمی شود در نتیجه اگر بر فرض محال سیستم هک شد هویت شما فاش نمی شود و شما می توانید اطمینان کامل داشته باشید که هیچکس اعم از مدیر سایت یا هکر اطلاعی از اینکه نام شما یا شرکت شما چیست ندارد .
- دوم اینکه اگر سایت کاملاً از بین رفت و شما دسترسی به حساب خود در سیستم نداشتید چه باید کرد ؟ جواب : ضمن اینکه سرورهای سایت سرورهای قدرتمندی هستند وپشتیبان گیری به صورت مداوم از اطلاعات سیستم انجام می شود ، شما هر لحظه که اراده کنید میتوانید از اطلاعات مربوط به حسابداری خود به صورت فایل exel پشتیبان گیری کنید .

2 . سیستم در حال حاضر رایگان است . آیا امکان دارد در آینده هزینه ای برای سیستم در نظر گرفته شود ؟​
سیستم در حال حاضر به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما کاربر عزیز قرار داده شده است . در صورتی که در آینده هزینه ای بابت استفاده از آن در نظر گرفته شود ، هزینه ای ناچیز به صورت ماهیانه می باشد .
 
3 . چگونه در سیستم می توانم پیش فاکتور ایجاد کنم ؟​
ایجاد پیش فاکتور به صورت مستقیم به دلیل راهبرد اصلی سیستم که سادگی هر چه بیشتر حسابداری است ، قرار داده نشده است . برای ایجاد پیش فاکتور شما کافی است فاکتوری به صورت معمولی ایجاد کنید (از نسخه چاپی آن به عنوان پیش فاکتور استفاده کنید) و در صورت نیاز فاکتور را حذف کنید یا پرداخت آن را تایید کنید  (توضیحات بیشتر در پرسش شماره 4).  
 
4 . قصد ایجاد فاکتوری دارم که زمان پرداخت/دریافت آن نا مشخص است . چه کنم ؟​
شما کافی است در قسمت طریقه پرداخت ، نوع پرداخت را روی مدت دار تنظیم کرده و موعد آن را زمان حدودی پرداخت/دریافت (زودترین موعد پرداخت) قرار دهید . پس از ثبت فاکتور در صفحه اصلی (قسمت یادآورها) در تاریخ مقرر (و بعد از آن) پیامی مبتنی بر اینکه آیا دریافت/پرداخ شما انجام شده یا خیر نمایان می شود . در صورت تایید وسط شما مبلغ آن به حساب واریز و یاز از حساب برداشت می شود .